Міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що якщо колись існував “дух Анкориджа”, то зараз він мертвий. Він вважає, що Росія повинна припинити вірити в уявлені “духи” і займатися серйозними переговорами з Україною для завершення війни. Раніше, в Кремлі звинуватили США в тому, що вони, за їхньніми словами, “зрадили дух Анкориджа”. Також глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Росія не вважає США об’єктивним посередником у переговорах з Україною. Держсекретар США Марко Рубіо підтвердив, що ніяких остаточних домовленостей щодо України в Анкориджі не було досягнуто.
Фактично
infact.news — це інформаційний простір, де панують перевірені факти.




