Сьогодні вночі окупанти з Росії випустили кілька балістичних ракет у бік Києва. Прозвучало щонайменше сім вибухів, і вже є інформація про наслідки. Начальник Київської міської влади Тимур Ткаченко повідомив, що о 03:04 були зафіксовані пожежі в Дарницькому районі міста. Одна людина постраждала. Зазначено, що одна пожежа сталася поблизу житлового будинку, а в інших місцях горять СТО та нежитлова будівля.
Фактично
infact.news — це інформаційний простір, де панують перевірені факти.




