Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук взяла участь у Кубку світового виклику з художньої гімнастики у Румунії. Вона здобула срібну медаль у багатоборстві з результатом 112.000 балів. Переможницею стала німка Дар’я Варфоломеєв. Інша українка Любов Горащенко посіла 32-ге місце. Таїсія також пройшла усі чотири фінали в окремих вправах. Її виступи у фіналах будуть доступні для перегляду в неділю, 28 червня.
Фактично
infact.news — це інформаційний простір, де панують перевірені факти.




