У змаганнях Меморіалу імені Віталія Лонського у легкоатлетичному турнірі в Бердичеві Олег Дорощук побив рекорд, стрибнувши на висоту 2.33 метри і став переможцем змагань. Цей результат не лише приніс йому золоту медаль, але й встановив світовий рекорд сезону. Чех Ян Штефел, який до цього мав рекордну висоту 2.32 метра, був переграний українцем. Дорощук навіть спробував піднятися ще вище, але не зміг побити власний рекорд. У підсумку, він посів перше місце, випередивши Дмитра Нікітина та Вадима Кравчука.
Фактично
infact.news — це інформаційний простір, де панують перевірені факти.




