У вечірній час п’ятниці російські військові атакували місто Запоріжжя. На території міста виникла пожежа на автозаправній станції та одному з підприємств. Також є пошкодження в житловому секторі. Голова Запорізької обласної адміністрації Іван Федоров повідомив, що пожежу викликав російський безпілотник. Щасливо, постраждалих немає. Також було зафіксовано пожежу на автозаправній станції та пошкодження житлового будинку, де одна людина постраждала. Федоров також попередив про можливе застосування керованих авіаційних бомб і нові вибухи у місті.
Фактично
infact.news — це інформаційний простір, де панують перевірені факти.




