Тимчасовий чемпіон WBC у надважкій вазі, Агіт Кабаєл, висловив повагу до Олександра Усика за його рішення відмовитися від чемпіонських поясів. Кабаєл вважає Усика найкращим боксером і висловив вдячність за його внесок у світ боксу. Він назвав Усика справжньою легендою як на рингу, так і поза ним. Раніше бій між Кабаєлом і Усиком був обов’язковим за рішенням WBC, але тепер Усик вже не є володарем титулів у надважкому дивізіоні.
Фактично
infact.news — це інформаційний простір, де панують перевірені факти.




