Оман повідомив європейських чиновників про те, що повернення до довоєнних умов в Ормузькій протоці неможливе. Судна, які проходять через цю протоку, можуть стикатися зі введенням зборів. Оман готовий дотримуватися міжнародного морського права, але може ввести плату за послуги, такі як ліквідація забруднень чи навігаційна допомога. Поки невідомо, чи всі такі збори будуть обов’язковими. Країна вивчає системи, які застосовуються на інших морських маршрутах. Є обурення з боку США, Європи та арабських країн-сусідів відносно можливого введення плати за проходження через Ормузьку протоку спільно з Іраном. Президент Франції збирається зустрітися з лідером Оману, щоб обговорити питання безпеки морських маршрутів через Ормузьку протоку.
Фактично
infact.news — це інформаційний простір, де панують перевірені факти.




