У п’ятницю, 26 червня, очільник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив про обстріли росіянами автозаправних станцій, в результаті яких троє людей отримали поранення. Жертвам надано необхідну медичну допомогу. Відбулась нарада з керівниками мереж АЗС, правоохоронцями та іншими службами, де було обговорено питання безпеки на подібних об’єктах та запровадження додаткових заходів для посилення захисту паливної інфраструктури.
Фактично
infact.news — це інформаційний простір, де панують перевірені факти.




