Україна і Росія провели обмін полоненими, в результаті якого додому повернулось 160 українських військових, які перебували в неволі з 2022 року. Серед звільнених були військовослужбовці ЗСУ, Нацгвардії, Державної спеціальної служби транспорту та ДПСУ, які захищали державу на різних напрямках. Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають лікування, грошові виплати та документи, і потім відправляться на реабілітацію. Координаційний штаб висловив подяку США та ОАЕ за посередництво в організації обміну. Загалом за період своєї діяльності Коордштаб повернув з неволі 9606 військових та цивільних осіб.
Фактично
infact.news — це інформаційний простір, де панують перевірені факти.




