На Івано-Франківщині правоохоронці виявили велику корупційну схему у санаторії Косів, де фіктивно працевлаштовували 37 людей, які насправді не працювали. Збитки від цієї схеми становлять понад 15,3 мільйона гривень. Організатором схеми виявилася заступниця директорки закладу, яка спільно з іншими співучасниками вигадувала працівників, вносила недостовірну інформацію до документів та розподіляла гроші. П’ять осіб, які брали участь у схемі, були оголошені підозрюваними і встановлені запобіжні заходи. Справа перебуває на досудовому розслідуванні.
Фактично
infact.news — це інформаційний простір, де панують перевірені факти.




