Сьогодні вранці у Києві сталася проблема з електропостачанням в деяких районах міста. Спочатку світло зникло на лівому березі у Дніпровському районі, а потім також у Дарницькому районі. Пізніше перебої з електропостачанням стали відчувати й мешканці Голосіївського району на правому березі. Через це тимчасово призупинено рух фунікулера. Інформацію про це поширили місцеві пабліки у соціальних мережах.
Фактично
infact.news — це інформаційний простір, де панують перевірені факти.




