У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталися серія вибухів, про що повідомив моніторинговий Telegram-канал Кримський вітер. Жителі кількох міст спостерігали перебої з електропостачанням після цих подій. Перші повідомлення про вибухи надходили ввечері неділі з різних районів півострова, зокрема з Армянська, Феодосії, Севастополя та Сімферополя. Також були спалахи біля Таврійської теплоелектростанції. У соцмережах почали з’являтися повідомлення про відсутність світла у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Треба відзначити, що під час попередньої атаки на Таврійську ТЕС 21 червня станція зазнала пошкоджень. Наразі немає офіційної інформації щодо наслідків цих вибухів від окупаційної влади Криму.
Фактично
infact.news — це інформаційний простір, де панують перевірені факти.




