Польща вимагає націоналізувати будівлю колишнього генерального консульства Росії в Гданську через борги, які Росія мала перед польською стороною. Будівля була закрита у 2025 році, але Росія не покинула її. Польща вважає, що ця нерухомість повинна перейти у власність держави, в той час як Росія стверджує, що вона є її власністю. Польські влади подали позов про звільнення будівлі і проводять відповідні дії у цьому напрямку.
Фактично
infact.news — це інформаційний простір, де панують перевірені факти.




