У Києві правоохоронці затримали п’ятьох зловмисників, які побили до смерті 58-річного чоловіка. Чоловіка прив’язали до дерева та жорстоко побили, а потім спробували стерти сліди злочину з камер відеоспостереження. Зловмисники відпочивали біля кав’ярні, коли виник конфлікт з чоловіком. Після словесної сварки вони жорстоко побили потерпілого руками, ногами та палицею. Потім прив’язали до дерева та продовжили побиття, в результаті чого чоловік помер. Усім зловмисникам оголошено про підозру, їм загрожує довічне ув’язнення.
Фактично
infact.news — це інформаційний простір, де панують перевірені факти.




