Привласнили 3,5 млн: поліція викрила “схему” в Київзеленбуді
У столиці викрили посадовців комунального підприємства Київзеленбуд, члени якої привласнили кошти, призначені на ремонт чотирьох столичних парків. Про це повідомила пресслужба Національної поліції в четвер, 25 червня. Організував оборудку з бюджетними коштами колишній посадовець Київзеленбуду та власник компанії з озеленення…
