Директор команди Олександра Усика, Сергій Лапін, пояснив, чому український боксер відмовився від титулів WBC, WBA та IBF у надважкій вазі. Він заявив, що Усик хоче дати іншим боксерам можливість боротися за пояси. Також це рішення дозволяє його колишньому супернику Ентоні Джошуа зібрати усі титули. Усик мріє завершити свою кар’єру фінальними боями у США. Варто відзначити, що пояс The Ring він залишив за собою.
Фактично
infact.news — це інформаційний простір, де панують перевірені факти.




