Іран і США підписали угоду про припинення вогню, але виникли суперечки щодо її виконання. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що американські військові відповіли на удар іранського безпілотника у протоці Ормуз, і він наголосив, що насильство буде відповідатися насильством. Президент Трамп звинуватив Іран у порушенні режиму припинення вогню. Угода про припинення вогню була підписана 17 червня і є першим кроком до закріплення перемир’я на 60 днів.
Фактично
infact.news — це інформаційний простір, де панують перевірені факти.




