Фактично

infact.news — це інформаційний простір, де панують перевірені факти.

Новини бізнесу

З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ

Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через нестабільну ситуацію на нафтовому ринку, спричинену війною на Близькому Сході. Ірак, який сильно постраждав від перекриття поставок нафти з Перської затоки, планує збільшити свій видобуток нафти до 7 мільйонів барелів на добу. Це стало можливим після виходу з ОПЕК Об’єднаних Арабських Еміратів, які також стикалися з обмеженнями у видобутку нафти через конфлікти з Саудівською Аравією. ОАЕ були однією з небагатьох країн, що мали можливість збільшити виробництво нафти за своїми резервними потужностями.

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *