На Дніпропетровщині розкрили схему незаконного використання надр. Комунальне підприємство з Криворізького району з 2019 по 2025 рік здійснювало централізоване водопостачання без необхідних дозволів. Вони видобули понад 400 тис. куб. м підземних вод, не сплачуючи обов’язкові платежі до бюджету. Експерти оцінили збитки державі на понад 85 млн грн. Директору підприємства повідомили про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин.
Фактично
infact.news — це інформаційний простір, де панують перевірені факти.




