Міський голова на Київщині став обвинуваченим у зловживанні владою та розтраті бюджетних коштів на суму понад 75 млн гривень. Він підозрюється у створенні схеми заволодіння земельними ділянками водного фонду через підставних осіб. Також виявлено, що він вдалося відкрити землі водного та лісового фонду шляхом внесення недостовірних даних до документів. Правоохоронці також зафіксували факти можливої розтрати бюджетних коштів під час виконання договору з озеленення території громади. Прокуратура звернулася до суду із запитом про тримання під вартою обвинуваченого та його відсторонення від посади. У межах розслідування також виявлено докази можливої підготовки схем незаконної приватизації земель та отримання неправомірної вигоди.
Фактично
infact.news — це інформаційний простір, де панують перевірені факти.




