Російські війська вранці 25 червня атакували автозаправні станції у Сумах і Запоріжжі. Цю інформацію підтвердили в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної адміністрації Іван Федоров. В Сумах внаслідок атаки виникла пожежа, а в Запоріжжі містяни помітили дим від автозаправок, що свідчить про російську атаку. Інформація про постраждалих поки не уточнена.
Фактично
infact.news — це інформаційний простір, де панують перевірені факти.




