У Чернігівській області рада оборони прийняла рішення про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з 1 липня. Це стосується таких сіл, як Прибинь, Шишківка, Рудня, Лемешівка, Мощенка, Вороб’ївка, Камінь, Кам’янська Слобода, Карабани, Чайкине, Газопровідне та Олександрівка. Також продовжуються заходи евакуації з семи інших сіл, де вона почалася взимку, таких як Гірськ, Берилівка, Бучки, Грем’яч, Будо-Вороб’ївська, Костобобрів та Залізний Міст. Усього у цих населених пунктах залишається близько тисячі жителів, включаючи 120 дітей. Евакуацію планують завершити протягом двох місяців.
Фактично
infact.news — це інформаційний простір, де панують перевірені факти.




