У голови обласної військової адміністрації Олега Григорова 24 червня була повідомлена про те, що війська Російської Федерації влаштували атаку на автозаправну станцію поблизу міста Суми. В результаті цього нападу постраждали троє мирних жителів, які перебували на території станції. Також були пошкоджені автомобілі. Подробиці цієї атаки наразі встановлюються.
Фактично
infact.news — це інформаційний простір, де панують перевірені факти.




