У понеділок в Україні у семи областях сталося знеструмлення через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Ситуація найскладніша у Донецькій та Херсонській областях через пошкоджене обладнання. Також були знеструмлені деякі області після обстрілів. У зв’язку з цим, споживання електроенергії зросло на 2,2% через підвищену температуру, яка призвела до активного використання кондиціонерів. Енергетики закликали громадян перенести активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій.
Фактично
infact.news — це інформаційний простір, де панують перевірені факти.




